2010/5/13 Daniel ~ Leinad <[email protected]> > > Chociaż to poniżej też jest śliczne :-P > > > http://upload.wikimedia.org/wikipedia/foundation/5/50/Wikipedia-puzzleglobe-V2_top.png > > ...dla Nonsensopedii :P > > Leinad > > A ta wersja jak rozumiem będzie używana, gdy dobijemy do miliona ;-) http://upload.wikimedia.org/wikipedia/foundation/5/5d/Wikipedia-puzzleglobe-V2_bottom.png
Ale serio - były jakieś dyskusje i zapowiedzi zmiany loga? Olaf _______________________________________________ WikiPL-l mailing list [email protected] https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l
