W dniu 13 maja 2010 14:00 użytkownik Przykuta <[email protected]> napisał: >> gdzie widać wciąż to stare :-) a samym "Trademark_Policy" jest zakaz >> tworzenia wariacji na temat logo - czyli wychodzi, że aktualne użycie >> nowego logo jest sprzeczne z Trademark policy :-) >> > > Lista wariacji na Commons jest obfita ;). Na meta też (tam ostatnio dodano > coś w stylu szablonu {{GFDL domniemane}}, bo te stare projekty graficzne loga > (te z mrówkami i różne inne) nie były otagowane szablonami licencji. > Domniemywać można, że da się stare logo utrzymać ;) >
A tak.. o tych starych była dyskusja dość ostra na liście Fundacji, po tym jak ktoś zauważył, że te stare projekty są zasadniczo copyright by ich twórcy i zaczął je usuwać, a potem Anthere je zaczęła przywracać. W końcu uznano, że w czasie gdy je ładowano na meta, na ładnych parę lat przed erą istnienia Commons, jeszcze tak jak w Wikipedii - było ostrzeżenie, że wszystko jest GFDL by default, czyli należy domniemywać, że one są GFDL. -- Tomek "Polimerek" Ganicz http://pl.wikimedia.org/wiki/User:Polimerek http://www.ganicz.pl/poli/ http://www.ptchem.lodz.pl/en/TomaszGanicz.html _______________________________________________ WikiPL-l mailing list [email protected] https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l
