W dniu 14 maja 2010 21:07 użytkownik patryk.matyjaszczyk
<[email protected]> napisał:
> Według mnie SWPL musi albo napisać list (np. otwarty) do TVP i innych mediów 
> albo wydać stosowne oświadczenie, jak zasugerował ktoś wcześniej. Tak być nie 
> może.

A ktoś dokładnie wie, skąd się bierze problem z linkami do nas w
google? Na OTRS też jedna osoba to zgłaszała, ale te linki w firefoxie
przynajmniej działają poprawnie. IMHO dużo bardziej poważny problem do
tej historii z rzekomym kasowaniem, jest to, że googlowe linki nie
działają jak należy, bo to nam szybko grozi zmniejszeniem
oglądalności.

-- 
Tomek "Polimerek" Ganicz
http://pl.wikimedia.org/wiki/User:Polimerek
http://www.ganicz.pl/poli/
http://www.ptchem.lodz.pl/en/TomaszGanicz.html

_______________________________________________
WikiPL-l mailing list
[email protected]
https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l

Odpowiedź listem elektroniczym