W dniu 14 maja 2010 21:07 użytkownik patryk.matyjaszczyk <[email protected]> napisał: > Według mnie SWPL musi albo napisać list (np. otwarty) do TVP i innych mediów > albo wydać stosowne oświadczenie, jak zasugerował ktoś wcześniej. Tak być nie > może.
A ktoś dokładnie wie, skąd się bierze problem z linkami do nas w google? Na OTRS też jedna osoba to zgłaszała, ale te linki w firefoxie przynajmniej działają poprawnie. IMHO dużo bardziej poważny problem do tej historii z rzekomym kasowaniem, jest to, że googlowe linki nie działają jak należy, bo to nam szybko grozi zmniejszeniem oglądalności. -- Tomek "Polimerek" Ganicz http://pl.wikimedia.org/wiki/User:Polimerek http://www.ganicz.pl/poli/ http://www.ptchem.lodz.pl/en/TomaszGanicz.html _______________________________________________ WikiPL-l mailing list [email protected] https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l
