W dniu 14 maja 2010 07:49 użytkownik Leszek Krupiński <[email protected]> napisał:
| Wczoraj w Faktach TVN zostało to wytknięte jako wpadka Komorowskiego.
| Dziwna jest ta kampania, a zachowanie mediów w niej jeszcze
| dziwniejsze.
| --Leafnode
Słucham? Możesz podać dokładnie ten tekst?
Pzdr., Janusz "Ency" Dorożyński
_______________________________________________
WikiPL-l mailing list
[email protected]
https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l
