Według mnie SWPL musi albo napisać list (np. otwarty) do TVP i innych mediów albo wydać stosowne oświadczenie, jak zasugerował ktoś wcześniej. Tak być nie może. Plogi
> _______________________________________________ > WikiPL-l mailing list > [email protected] > https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l > _______________________________________________ WikiPL-l mailing list [email protected] https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l
