| -----Original Message-----
| From: [email protected] [mailto:wikipl-l-
| [email protected]] On Behalf Of picus-viridis
| Sent: Friday, May 14, 2010 7:56 PM
/
| A czego oczekujesz po telewizji "publicznej"? Rzetelności?

Uważam, że oczekiwać, domagać się i żądać należy i trzeba, co oczywiście nie
ma natychmiastowej mocy sprawczej. Ale bez tego oddamy media walkowerem. Aby
tak nie było należy też korzystać z prawa prasowego, jak pisze Tomasz
zamiast ciągłego zagłaskiwania dziennikarzy, jak to forsował Rekrutacja w
sprawie konfabulacji Mazurka w Rzepie. Ja zresztą napisałem do TVN24 z
żądanie podania autora tego skandalicznego określenia "wpadka".

        Pzdr., Janusz "Ency" Dorożyński


_______________________________________________
WikiPL-l mailing list
[email protected]
https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l

Odpowiedź listem elektroniczym