Witajcie, Dzisiaj na zamknietej liscie administratorow wyplynal temat, ktory w gruncie rzeczy powinien byc omawiany tutaj, bo nie ma w nim nic specjalnie poufnego czy zwiazanego z prywatnoscia, dlatego przenosimy sie z nasza dyskusja :) Mowiac w skrocie: czy administratorzy powinni przychylac sie do prosb o tzw. blokade na zyczenie, czyli blokowac wikipedyste, ktory chce sam sobie uniemozliwic edytowanie? Na dobry poczatek pozwole wkleic sobie moja wlasna wypowiedz:
Blokada ma być sankcją karną, a przecież do więzienia w zasadzie nie idzie się na życzenie (to znaczy są tacy, ale pomińmy ich :) Jeżeli ktoś chce sobie zrobić przerwę od Wiki, to niech przez dowolny czas nie korzysta ze swojego konta, ale po co urządzać jakieś szopki z blokowaniem i odblokowywaniem... dla mnie to jakaś dziwna i zbędna ostentacja. Co Wy sadzicie na ten temat? Powerek38 _______________________________________________ WikiPL-l mailing list [email protected] https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l
