Witajcie,

Dzisiaj na zamknietej liscie administratorow wyplynal temat, ktory w 
gruncie rzeczy powinien byc omawiany tutaj, bo nie ma w nim nic 
specjalnie poufnego czy zwiazanego z prywatnoscia, dlatego przenosimy 
sie z nasza dyskusja :)  Mowiac w skrocie: czy administratorzy powinni 
przychylac sie do prosb o tzw. blokade na zyczenie, czyli blokowac 
wikipedyste, ktory chce sam sobie uniemozliwic edytowanie? Na dobry 
poczatek pozwole wkleic sobie moja wlasna wypowiedz:

Blokada ma być sankcją karną, a przecież do więzienia w zasadzie nie 
idzie się na życzenie (to znaczy są tacy, ale pomińmy ich :)  Jeżeli 
ktoś chce sobie zrobić przerwę od Wiki, to niech przez dowolny czas nie 
korzysta ze swojego konta, ale po co urządzać jakieś szopki z 
blokowaniem i odblokowywaniem... dla mnie to jakaś dziwna i  zbędna 
ostentacja.

Co Wy sadzicie na ten temat?

Powerek38

_______________________________________________
WikiPL-l mailing list
[email protected]
https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l

Odpowiedź listem elektroniczym