Dnia 25-11-2010 o godz. 10:24 Tomasz Ganicz napisał(a): > W dniu 25 listopada 2010 04:28 użytkownik Wikipedysta Mikołka > <[email protected]> napisał: > > > W przypadku odejścia z projektu można by rozważyć stosowanie blokady > > zabezpieczającej konto, ale, tak jak na enwiki, "na zawsze" i > > bezwzględnie przestrzeganej. Niestety takie rozwiązanie może rodzić > > pewne komplikacje w niektórych przypadkach kont "z uprawnieniami". > > Jak odejście ogłasza admin, checkuser czy biurokrata to oczywiście > trzeba by mu też odebrać uprawnienia, żeby to miało sens. Zresztą > admini <s>zdaje się</s> mogą się zwrócić do stewardów o odebranie uprawnień i > jeśli to jest na własne życzenie to stewardzi <s>chyba</s> odbierają. >
Opis zmian: drobne redakcyjne Wojtek _______________________________________________ WikiPL-l mailing list [email protected] https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l
