Dnia 25-11-2010 o godz. 10:24 Tomasz Ganicz napisał(a):
> W dniu 25 listopada 2010 04:28 użytkownik Wikipedysta Mikołka
> <[email protected]> napisał:
> 
> > W przypadku odejścia z projektu można by rozważyć stosowanie blokady
> > zabezpieczającej konto, ale, tak jak na enwiki, "na zawsze" i
> > bezwzględnie przestrzeganej. Niestety takie rozwiązanie może rodzić
> > pewne komplikacje w niektórych przypadkach kont "z uprawnieniami".
> 
> Jak odejście ogłasza admin, checkuser czy biurokrata to oczywiście
> trzeba by mu też odebrać uprawnienia, żeby to miało sens. Zresztą
> admini <s>zdaje się</s> mogą się zwrócić do stewardów o odebranie 
uprawnień i
> jeśli to jest na własne życzenie to stewardzi <s>chyba</s> odbierają.
> 

Opis zmian: drobne redakcyjne

Wojtek



_______________________________________________
WikiPL-l mailing list
[email protected]
https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l

Odpowiedź listem elektroniczym