W dniu 25 listopada 2010 04:28 użytkownik Wikipedysta Mikołka <[email protected]> napisał:
> W przypadku odejścia z projektu można by rozważyć stosowanie blokady > zabezpieczającej konto, ale, tak jak na enwiki, "na zawsze" i > bezwzględnie przestrzeganej. Niestety takie rozwiązanie może rodzić > pewne komplikacje w niektórych przypadkach kont "z uprawnieniami". Jak odejście ogłasza admin, checkuser czy biurokrata to oczywiście trzeba by mu też odebrać uprawnienia, żeby to miało sens. Zresztą admini zdaje się mogą się zwrócić do stewardów o odebranie uprawnień i jeśli to jest na własne życzenie to stewardzi chyba odbierają. -- Tomek "Polimerek" Ganicz http://pl.wikimedia.org/wiki/User:Polimerek http://www.ganicz.pl/poli/ http://www.ptchem.lodz.pl/en/TomaszGanicz.html _______________________________________________ WikiPL-l mailing list [email protected] https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l
