W dniu 24 listopada 2010 19:47 użytkownik Powerek38
<[email protected]> napisał:

>
> Co Wy sadzicie na ten temat?

Jeżeli mamy do czynienia z uzależnieniem, to czasem trudno wytrzymać
bez zalogowania się z myślą o poprawianiu chociaż literówek. Choć sam
kiedyś poprosiłem o blokadę na 400h, to z perspektywy czasu myślę, że
jednak nie powinienem o nią prosić, a admin nie powinien był mnie
słuchać. Blokada bowiem to narzędzie (nie kara), żeby w projekcie był
porządek i tyle.

Karol007

_______________________________________________
WikiPL-l mailing list
[email protected]
https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l

Odpowiedź listem elektroniczym