W dniu 24 listopada 2010 19:47 użytkownik Powerek38 <[email protected]> napisał:
> > Co Wy sadzicie na ten temat? Jeżeli mamy do czynienia z uzależnieniem, to czasem trudno wytrzymać bez zalogowania się z myślą o poprawianiu chociaż literówek. Choć sam kiedyś poprosiłem o blokadę na 400h, to z perspektywy czasu myślę, że jednak nie powinienem o nią prosić, a admin nie powinien był mnie słuchać. Blokada bowiem to narzędzie (nie kara), żeby w projekcie był porządek i tyle. Karol007 _______________________________________________ WikiPL-l mailing list [email protected] https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l
