> Teraz jednak działają na zupełnie innych zasadach niż > pierwotnie. To co teraz publikują nie pochodzi z uploadu do ich wiki > (bo ten jest zablokowany od ponad roku), tylko w ogóle nie wiadomo > skąd. > > Przepraszam za lekki off-topic, ale to wydaje mi się ciekawe: według kilku gazet wiadomo skąd to pochodzi (przynajmniej tej dzisiejszy czy wczorajszy megaprzeciek), bo świadczą o tym sygnatury na górze każdego dokumentu. Ktoś to wyniósł z systemu SIPRNET, który niby jest tajny i ze ściśle limitowanym dostępem, ale liczbę uprawnionych użytkowników szacuje się już na ok. 3 mln. Ot, skutek uboczny rozrostu amerykańskich służb specjalnych po 11 września :)
Powerek38 _______________________________________________ WikiPL-l mailing list [email protected] https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l
