> Teraz jednak działają na zupełnie innych zasadach niż
> pierwotnie. To co teraz publikują nie pochodzi z uploadu do ich wiki
> (bo ten jest zablokowany od ponad roku), tylko w ogóle nie wiadomo
> skąd.
>
>
Przepraszam za lekki off-topic, ale to wydaje mi się ciekawe: według 
kilku gazet wiadomo skąd to pochodzi (przynajmniej tej dzisiejszy czy 
wczorajszy megaprzeciek), bo świadczą o tym sygnatury na górze każdego 
dokumentu. Ktoś to wyniósł z systemu SIPRNET, który niby jest tajny i ze 
ściśle limitowanym dostępem, ale liczbę uprawnionych użytkowników 
szacuje się już na ok. 3 mln. Ot, skutek uboczny rozrostu amerykańskich 
służb specjalnych po 11 września :)

Powerek38

_______________________________________________
WikiPL-l mailing list
[email protected]
https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l

Odpowiedź listem elektroniczym