W dniu 2010-12-10 15:44, Powerek38 pisze: > IMHO podstawowym sensem istnienia plWiki i wielu innych Wiki w > mniejszych językach jest to, że jeszcze stosunkowo mało osób np, w > Polsce zna angielski na takim poziomie, aby dobrze zrozumieć artykuł z > enWiki. Ściganie się z nimi z góry stawia nas na przegranej pozycji.
Większa częstotliwość korzystania z enwiki to też efekt coraz lepszej znajomości j. angielskiego. Skoro enwiki ma więcej zasobów to czemu z niej nie korzystać. To są Page Views. Czy są dostępne podobne statystki dla edytujących ip? Mikołka _______________________________________________ WikiPL-l mailing list [email protected] https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l
