> 
> Zgodziłbym się z tym, gdyby trend był globalny. a nie jest. W Szwecji, 
> Norwegii, na Ukrainie w Rosji nie ma takiego odpływu, a nawet rzadziej się z 
> en korzysta. W Polsce, Argentynie odpływ jest wyraźny, a w Hiszpanii nie. W 
> Meksyku jest nawet odpływ z en do es.
> 
Przecież Szwedzi mają 3 tys. artykułów, więc o czym mowa? Zob. 
http://se.wikipedia.org/wiki/V%C3%A1ldosiidu

Picus viridis

_______________________________________________
WikiPL-l mailing list
[email protected]
https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l

Odpowiedź listem elektroniczym