> > Zgodziłbym się z tym, gdyby trend był globalny. a nie jest. W Szwecji, > Norwegii, na Ukrainie w Rosji nie ma takiego odpływu, a nawet rzadziej się z > en korzysta. W Polsce, Argentynie odpływ jest wyraźny, a w Hiszpanii nie. W > Meksyku jest nawet odpływ z en do es. > Przecież Szwedzi mają 3 tys. artykułów, więc o czym mowa? Zob. http://se.wikipedia.org/wiki/V%C3%A1ldosiidu
Picus viridis _______________________________________________ WikiPL-l mailing list [email protected] https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l
