Jestli můžeš. Já se jich už ptal ale se mnou se kamarádit vyloženě nechtěj
:)

út 12. 1. 2021 v 3:09 odesílatel Ondrej Mikle <[email protected]>
napsal:

> By som sa spytal CZ.NIC. Mozno tam este niekoho poznam, inak mam Omnia
> doma a
> funguje skvele. Takze to  mam nejak riesit to pozicanie?
>
> O.
>
> On 2021-01-11 12:45, Ondrej Beranek wrote:
> > Čau kluci,
> >
> > neměl by někdo na půjčení Turris Omnia ?
> >
> > R.
> >
> > _______________________________________________
> > Brmlab mailing list
> > [email protected]
> > https://brmlab.cz/cgi-bin/mailman/listinfo/brmlab
> >
>
> _______________________________________________
> Brmlab mailing list
> [email protected]
> https://brmlab.cz/cgi-bin/mailman/listinfo/brmlab
>
_______________________________________________
Brmlab mailing list
[email protected]
https://brmlab.cz/cgi-bin/mailman/listinfo/brmlab

Odpovedet emailem