Jestli můžeš. Já se jich už ptal ale se mnou se kamarádit vyloženě nechtěj :)
út 12. 1. 2021 v 3:09 odesílatel Ondrej Mikle <[email protected]> napsal: > By som sa spytal CZ.NIC. Mozno tam este niekoho poznam, inak mam Omnia > doma a > funguje skvele. Takze to mam nejak riesit to pozicanie? > > O. > > On 2021-01-11 12:45, Ondrej Beranek wrote: > > Čau kluci, > > > > neměl by někdo na půjčení Turris Omnia ? > > > > R. > > > > _______________________________________________ > > Brmlab mailing list > > [email protected] > > https://brmlab.cz/cgi-bin/mailman/listinfo/brmlab > > > > _______________________________________________ > Brmlab mailing list > [email protected] > https://brmlab.cz/cgi-bin/mailman/listinfo/brmlab >
_______________________________________________ Brmlab mailing list [email protected] https://brmlab.cz/cgi-bin/mailman/listinfo/brmlab
