Mělo by stačit 14dní chci si na tom jen zkusit pár věcí a pak o tom
poklábosit. :)


út 12. 1. 2021 v 10:22 odesílatel Josef Smidrkal via Brmlab <
[email protected]> napsal:

> Ahoj,
>
> mám momentálně nevyužitou 2GB RAM verzi a nejsem v karanténě. Na jak
> dlouho?
>
> --js
> On 1/12/21 8:50 AM, Ondrej Beranek wrote:
>
> Jestli můžeš. Já se jich už ptal ale se mnou se kamarádit vyloženě nechtěj
> :)
>
> út 12. 1. 2021 v 3:09 odesílatel Ondrej Mikle <[email protected]>
> napsal:
>
>> By som sa spytal CZ.NIC. Mozno tam este niekoho poznam, inak mam Omnia
>> doma a
>> funguje skvele. Takze to  mam nejak riesit to pozicanie?
>>
>> O.
>>
>> On 2021-01-11 12:45, Ondrej Beranek wrote:
>> > Čau kluci,
>> >
>> > neměl by někdo na půjčení Turris Omnia ?
>> >
>> > R.
>> >
>> > _______________________________________________
>> > Brmlab mailing list
>> > [email protected]
>> > https://brmlab.cz/cgi-bin/mailman/listinfo/brmlab
>> >
>>
>> _______________________________________________
>> Brmlab mailing list
>> [email protected]
>> https://brmlab.cz/cgi-bin/mailman/listinfo/brmlab
>>
>
> _______________________________________________
> Brmlab mailing 
> [email protected]https://brmlab.cz/cgi-bin/mailman/listinfo/brmlab
>
> _______________________________________________
> Brmlab mailing list
> [email protected]
> https://brmlab.cz/cgi-bin/mailman/listinfo/brmlab
>
_______________________________________________
Brmlab mailing list
[email protected]
https://brmlab.cz/cgi-bin/mailman/listinfo/brmlab

Odpovedet emailem