Ahoj,

mám momentálně nevyužitou 2GB RAM verzi a nejsem v karanténě. Na jak dlouho?

--js

On 1/12/21 8:50 AM, Ondrej Beranek wrote:
> Jestli můžeš. Já se jich už ptal ale se mnou se kamarádit vyloženě
> nechtěj :) 
>
> út 12. 1. 2021 v 3:09 odesílatel Ondrej Mikle <[email protected]
> <mailto:[email protected]>> napsal:
>
>     By som sa spytal CZ.NIC. Mozno tam este niekoho poznam, inak mam
>     Omnia doma a
>     funguje skvele. Takze to  mam nejak riesit to pozicanie?
>
>     O.
>
>     On 2021-01-11 12:45, Ondrej Beranek wrote:
>     > Čau kluci, 
>     >
>     > neměl by někdo na půjčení Turris Omnia ?
>     >
>     > R.
>     >
>     > _______________________________________________
>     > Brmlab mailing list
>     > [email protected] <mailto:[email protected]>
>     > https://brmlab.cz/cgi-bin/mailman/listinfo/brmlab
>     <https://brmlab.cz/cgi-bin/mailman/listinfo/brmlab>
>     >
>
>     _______________________________________________
>     Brmlab mailing list
>     [email protected] <mailto:[email protected]>
>     https://brmlab.cz/cgi-bin/mailman/listinfo/brmlab
>     <https://brmlab.cz/cgi-bin/mailman/listinfo/brmlab>
>
>
> _______________________________________________
> Brmlab mailing list
> [email protected]
> https://brmlab.cz/cgi-bin/mailman/listinfo/brmlab
_______________________________________________
Brmlab mailing list
[email protected]
https://brmlab.cz/cgi-bin/mailman/listinfo/brmlab

Odpovedet emailem