já bych si ho klidně půjčil taky :)

út 12. 1. 2021 v 12:12 odesílatel Martin Sojka <[email protected]>
napsal:

> A nechcete můj starý Turris 1.0? Uvažuju, že ho pošlu dál.
> MS
>
> On Tue, 12 Jan 2021, 08:59 Ondrej Beranek, <[email protected]> wrote:
>
>> Jestli můžeš. Já se jich už ptal ale se mnou se kamarádit vyloženě
>> nechtěj :)
>>
>> út 12. 1. 2021 v 3:09 odesílatel Ondrej Mikle <[email protected]>
>> napsal:
>>
>>> By som sa spytal CZ.NIC. Mozno tam este niekoho poznam, inak mam Omnia
>>> doma a
>>> funguje skvele. Takze to  mam nejak riesit to pozicanie?
>>>
>>> O.
>>>
>>> On 2021-01-11 12:45, Ondrej Beranek wrote:
>>> > Čau kluci,
>>> >
>>> > neměl by někdo na půjčení Turris Omnia ?
>>> >
>>> > R.
>>> >
>>> > _______________________________________________
>>> > Brmlab mailing list
>>> > [email protected]
>>> > https://brmlab.cz/cgi-bin/mailman/listinfo/brmlab
>>> >
>>>
>>> _______________________________________________
>>> Brmlab mailing list
>>> [email protected]
>>> https://brmlab.cz/cgi-bin/mailman/listinfo/brmlab
>>>
>> _______________________________________________
>> Brmlab mailing list
>> [email protected]
>> https://brmlab.cz/cgi-bin/mailman/listinfo/brmlab
>>
> _______________________________________________
> Brmlab mailing list
> [email protected]
> https://brmlab.cz/cgi-bin/mailman/listinfo/brmlab
>
_______________________________________________
Brmlab mailing list
[email protected]
https://brmlab.cz/cgi-bin/mailman/listinfo/brmlab

Odpovedet emailem