já bych si ho klidně půjčil taky :) út 12. 1. 2021 v 12:12 odesílatel Martin Sojka <[email protected]> napsal:
> A nechcete můj starý Turris 1.0? Uvažuju, že ho pošlu dál. > MS > > On Tue, 12 Jan 2021, 08:59 Ondrej Beranek, <[email protected]> wrote: > >> Jestli můžeš. Já se jich už ptal ale se mnou se kamarádit vyloženě >> nechtěj :) >> >> út 12. 1. 2021 v 3:09 odesílatel Ondrej Mikle <[email protected]> >> napsal: >> >>> By som sa spytal CZ.NIC. Mozno tam este niekoho poznam, inak mam Omnia >>> doma a >>> funguje skvele. Takze to mam nejak riesit to pozicanie? >>> >>> O. >>> >>> On 2021-01-11 12:45, Ondrej Beranek wrote: >>> > Čau kluci, >>> > >>> > neměl by někdo na půjčení Turris Omnia ? >>> > >>> > R. >>> > >>> > _______________________________________________ >>> > Brmlab mailing list >>> > [email protected] >>> > https://brmlab.cz/cgi-bin/mailman/listinfo/brmlab >>> > >>> >>> _______________________________________________ >>> Brmlab mailing list >>> [email protected] >>> https://brmlab.cz/cgi-bin/mailman/listinfo/brmlab >>> >> _______________________________________________ >> Brmlab mailing list >> [email protected] >> https://brmlab.cz/cgi-bin/mailman/listinfo/brmlab >> > _______________________________________________ > Brmlab mailing list > [email protected] > https://brmlab.cz/cgi-bin/mailman/listinfo/brmlab >
_______________________________________________ Brmlab mailing list [email protected] https://brmlab.cz/cgi-bin/mailman/listinfo/brmlab
