A nechcete můj starý Turris 1.0? Uvažuju, že ho pošlu dál. MS On Tue, 12 Jan 2021, 08:59 Ondrej Beranek, <[email protected]> wrote:
> Jestli můžeš. Já se jich už ptal ale se mnou se kamarádit vyloženě nechtěj > :) > > út 12. 1. 2021 v 3:09 odesílatel Ondrej Mikle <[email protected]> > napsal: > >> By som sa spytal CZ.NIC. Mozno tam este niekoho poznam, inak mam Omnia >> doma a >> funguje skvele. Takze to mam nejak riesit to pozicanie? >> >> O. >> >> On 2021-01-11 12:45, Ondrej Beranek wrote: >> > Čau kluci, >> > >> > neměl by někdo na půjčení Turris Omnia ? >> > >> > R. >> > >> > _______________________________________________ >> > Brmlab mailing list >> > [email protected] >> > https://brmlab.cz/cgi-bin/mailman/listinfo/brmlab >> > >> >> _______________________________________________ >> Brmlab mailing list >> [email protected] >> https://brmlab.cz/cgi-bin/mailman/listinfo/brmlab >> > _______________________________________________ > Brmlab mailing list > [email protected] > https://brmlab.cz/cgi-bin/mailman/listinfo/brmlab >
_______________________________________________ Brmlab mailing list [email protected] https://brmlab.cz/cgi-bin/mailman/listinfo/brmlab
