Dnia poniedziałek, 28 marca 2005 21:48, Dr_M napisał: > W przypływie geiuszu e-gore nastukal: > > Witam. > > > > Mam chyba dość banalne pytanie. Jak sprawić abym mógł zwiększyć > > rozdzielczość ekranu na 85Hz. W tej chwili przy 1024x768 odświeżanie > > wynosi jedynie 61Hz - wyższe wartości się nie pokazują w ogóle, a jest > > to bardzo męczące dla oczu. Sprzęt na pewno uciągnie więcej... > > > > Pozdrawiam. > > Witaj! > A ja proponuje posluzyc sie polecenim xorgcfg albo xorgconfig. Jesli masz > nowsze X'y. > Pozdrawiam
Po raz kolejny wpuszczasz kogos na manowce. Zastanawiasz sie w ogole, co wysylasz na te liste? To jest lista Debiana, w Debianie nie ma x.org, jest XFree. Troche rozsadku. -- Tomasz Z. Napierala GG: 3880522 | JID:[EMAIL PROTECTED]

