Dnia 2002-03-28, napisales (as) > witam
> na poczatek wielkie dzieki dla kolegow co wyslali > opisy aliasow w qmailu, juz wszystko slicznie dziala. > Sytyuacja zmusila mnie do zainstalowania qbs, pokombinowalem ale > wywala mi komunikat: > cbq start > modprobe: Can't locate module sch_cbq > **CBQ: could not load module sch_cbq > doszedlem do wniosku iz to brak wkompilowanej obslugi do jadra. > mam woodiegow na kernelu 2.2 > nieznalazlem tam mozliwosci wkompilowania obsługi QoS. Widac ja mam nietypowe jadro ;) > Czy ktos moze mi powiedziec co mam dalej robic aby to ruszyc? Przekompilowac jadro z modulami cbq ? ;)) Networking options/QoS and/or fair queueing -- Kowalski Paweł [EMAIL PROTECTED] [EMAIL PROTECTED] -- To UNSUBSCRIBE, email to [EMAIL PROTECTED] with a subject of "unsubscribe". Trouble? Contact [EMAIL PROTECTED]

