Witam.

Proponuje powaznie sie zainteresowac htb zamiast cbq.

Mateusz

> Dnia 2002-03-28, napisales (as)
> 
>> witam
> 
>> na poczatek wielkie dzieki dla kolegow co wyslali
>> opisy aliasow w qmailu, juz wszystko slicznie dziala.
> 
>> Sytyuacja zmusila mnie do zainstalowania qbs, pokombinowalem ale
>> wywala mi komunikat:
>> cbq start
>> modprobe: Can't locate module sch_cbq
>> **CBQ: could not load module sch_cbq
> 
>> doszedlem do wniosku iz to brak wkompilowanej obslugi do jadra.
>> mam woodiegow na kernelu 2.2
>> nieznalazlem tam mozliwosci wkompilowania obsługi QoS.
> 
> Widac ja mam nietypowe jadro ;)
> 
>> Czy ktos moze mi powiedziec co mam dalej robic aby to ruszyc?
> 
> Przekompilowac jadro z modulami cbq ?
> ;))
> 
> Networking options/QoS and/or fair queueing
> 
> -- 
> Kowalski Paweł
> [EMAIL PROTECTED]
> [EMAIL PROTECTED]
> 
> 
> 
> -- 
> To UNSUBSCRIBE, email to [EMAIL PROTECTED]
> with a subject of "unsubscribe". Trouble? Contact
> [EMAIL PROTECTED]



-- 
To UNSUBSCRIBE, email to [EMAIL PROTECTED]
with a subject of "unsubscribe". Trouble? Contact [EMAIL PROTECTED]

Odpowiedź listem elektroniczym