Witam. Proponuje powaznie sie zainteresowac htb zamiast cbq.
Mateusz > Dnia 2002-03-28, napisales (as) > >> witam > >> na poczatek wielkie dzieki dla kolegow co wyslali >> opisy aliasow w qmailu, juz wszystko slicznie dziala. > >> Sytyuacja zmusila mnie do zainstalowania qbs, pokombinowalem ale >> wywala mi komunikat: >> cbq start >> modprobe: Can't locate module sch_cbq >> **CBQ: could not load module sch_cbq > >> doszedlem do wniosku iz to brak wkompilowanej obslugi do jadra. >> mam woodiegow na kernelu 2.2 >> nieznalazlem tam mozliwosci wkompilowania obsługi QoS. > > Widac ja mam nietypowe jadro ;) > >> Czy ktos moze mi powiedziec co mam dalej robic aby to ruszyc? > > Przekompilowac jadro z modulami cbq ? > ;)) > > Networking options/QoS and/or fair queueing > > -- > Kowalski Paweł > [EMAIL PROTECTED] > [EMAIL PROTECTED] > > > > -- > To UNSUBSCRIBE, email to [EMAIL PROTECTED] > with a subject of "unsubscribe". Trouble? Contact > [EMAIL PROTECTED] -- To UNSUBSCRIBE, email to [EMAIL PROTECTED] with a subject of "unsubscribe". Trouble? Contact [EMAIL PROTECTED]

