Czy ktos oprocz mnie ma moze karte dzwiekowa SF64-PCF (ladowana kiedys do komputerow Vobisa)? Od jakiegos czasu staram sie ja odpalic pod linuxem i jak narazie mi sie nie udaje. Od biedy wsadzilem na plyte moja stara SB16 Value, ale ostatnio cos mnie tknelo, zeby odpalic ta druga. Wiec moze ktos wie, jak skonfigurowac dla niej jadro? (jest taka opcja, przynajmniej w jadrze 2.5.7 ale niestety nie skutkuje) Czy ktos wogole probowal odpalic naraz dwie karty muzyczne?
krst. -- Krzysztof Urbanski [EMAIL PROTECTED] -- To UNSUBSCRIBE, email to [EMAIL PROTECTED] with a subject of "unsubscribe". Trouble? Contact [EMAIL PROTECTED]

