On Wed, 27 Mar 2002 [EMAIL PROTECTED] wrote:

> Czy ktos wogole probowal odpalic naraz dwie karty muzyczne?

Ja probowalem. Dziala. SB vibra 16 (zintegrowana) i jakas inna (nie
pamietam) zgodna z sb. Mialem takie cos jakies 6 miesiacy w komputerza.

wesolych swiat
-- 
mirek


-- 
To UNSUBSCRIBE, email to [EMAIL PROTECTED]
with a subject of "unsubscribe". Trouble? Contact [EMAIL PROTECTED]

Odpowiedź listem elektroniczym