On Wed, 27 Mar 2002 [EMAIL PROTECTED] wrote: > Czy ktos wogole probowal odpalic naraz dwie karty muzyczne?
Ja probowalem. Dziala. SB vibra 16 (zintegrowana) i jakas inna (nie pamietam) zgodna z sb. Mialem takie cos jakies 6 miesiacy w komputerza. wesolych swiat -- mirek -- To UNSUBSCRIBE, email to [EMAIL PROTECTED] with a subject of "unsubscribe". Trouble? Contact [EMAIL PROTECTED]

