On 28 Mar 2002, Marcin Kasperski wrote: > Michal Budzowski <[EMAIL PROTECTED]> writes: > > > Tak trochę poniewczasie się dołączam do tego wątku, ale jest tu to, > > co mnie zawsze nurtuje. Skąd ma człowiek wiedzieć, który moduł ma > > załadować... piszecie często odpowiedni. Fajnie, ale np. patrzę na > > swojš kartę sieciową PlanetENW-9504 oglądając ze wszystkich stron > > wszelkie możliwe informacę na jej temat i nie wiem jak ją > > przypasować do modułów z sekcji net czy misc w modconf. Tak samo > > jest z zintegrowaną na płycie AC'97Codec. Jest gdzieś miejsce gdzie > > można takie informację uzyskiwać > > Jeśli karta nie jest wymieniona w dokumentacji jądra, to w naprawdę > dużej ilości przypadków działa ne2000 (dla kart ISA) albo ne2k-pci > (dla kart PCI). ne2000, albo nawet ne (nie pamietam) dziala rowniez na kartach pci, mialem kiedys taka sytuacje, ze ne dzialal a ne2k-pci nie. jajka 2.2.x
-- mirek -- To UNSUBSCRIBE, email to [EMAIL PROTECTED] with a subject of "unsubscribe". Trouble? Contact [EMAIL PROTECTED]

