On 28 Mar 2002, Marcin Kasperski wrote:

> Michal Budzowski <[EMAIL PROTECTED]> writes:
>
> > Tak trochę poniewczasie się dołączam do tego wątku, ale jest tu to,
> > co mnie zawsze nurtuje. Skąd ma człowiek wiedzieć, który moduł ma
> > załadować... piszecie często odpowiedni. Fajnie, ale np. patrzę na
> > swojš kartę sieciową PlanetENW-9504 oglądając ze wszystkich stron
> > wszelkie możliwe informacę na jej temat i nie wiem jak ją
> > przypasować do modułów z sekcji net czy misc w modconf. Tak samo
> > jest z zintegrowaną na płycie AC'97Codec. Jest gdzieś miejsce gdzie
> > można takie informację uzyskiwać
>
> Jeśli karta nie jest wymieniona w dokumentacji jądra, to w naprawdę
> dużej ilości przypadków działa ne2000 (dla kart ISA) albo ne2k-pci
> (dla kart PCI).
ne2000, albo nawet ne (nie pamietam) dziala rowniez na kartach pci, mialem
kiedys taka sytuacje, ze ne dzialal a ne2k-pci nie.
jajka 2.2.x

-- 
mirek


--
To UNSUBSCRIBE, email to [EMAIL PROTECTED]
with a subject of "unsubscribe". Trouble? Contact [EMAIL PROTECTED]

Odpowiedź listem elektroniczym