Michal Adamczak wrote:
IMO nawet unstable jest bardz oprzyzwoity ale na serwer stable jest
najlepszym wyborem
Tak też intuicyjnie wybrałem.
nie wie mczego dokladnie szukasz ale zerknij na
http://packages.debian.org
Bajka.
O to właśnie biegało.
Jakoś przeoczyłem wcześniej ...
sprzet - dlaczego rh mialby byc szybszy?
Nie zakładałem, że jest szybszy (miałem raczej nadzieję że jest odwrotnie).
Pytam Użytkowników Debiana bo w przeciwieństwie do mnie mają szansę mieć
porównanie.
--
Pozdrawiam
Krzysztof Jastrzębski <><