Michal Adamczak wrote:

dalczego zakladasz ze uzytkownicy debiana znaja RH ?

Nie *zakladam* tylko *maja_szanse* i *w_przeciwienstwie_do_mnie* [ czytaj - jeszcze nie zainstalowalem :-) ]


chetnei uslysze Twoj komentarz jako uzytkownika RH bo w przeciwienstwie
do mnie bedziesz mial jakies porownaie ;)

Chetnie sie podziele ...
... za pol roku :-)


--
Pozdrawiam
Krzysztof Jastrzębski <><


Odpowiedź listem elektroniczym