Szymon "Morandir" Anders wrote:
Witaj szczegolnie serdecznie ;)
Dzieki za mile powitanie.
Jesli masz dostep do sieci to http://packages.debian.org
No tak; juz znalazlem (przeoczylem za pierwsza wizyta)
squid. Jesli to ma byc stacja robocza ze srodowiskiem graficznym to
Wylacznie konsola.
Na plus: automagiczne zaleznosci miedzy pakietami. (na minus jednak to, ze dopiero niedawno w unstable apt-get zaczal sugerowac co jeszcze instalowac - stable na pewno ma jeszcze wersje "minimalna" - czyli bedzie funkcjonowac a jak chcesz jakichs dodatkow to trzeba poczytac co jeszcze doinstalowac).
Tak tez myslalem ze HOWTO do apt'a to jedna z pierwszych lektur obowiazkowych.
Na minus (tu oczywiscie mozna dyskutowac ale przesiadasz sie z RH i mozesz to uznac za minus): stable to stable i poza wolnymi zmianami i update'ami security nie ma nic nowego,
To bedzie serwer. Wiec nowosci nie maja znaczenia; security update jak najbardziej.
Taki nowy to skarb. Powodzenia ;>
Nooo... jeszcze kilka unstable zyska status stable zanim bedzie ze mnie pozytek.
-- Pozdrawiam Krzysztof Jastrzębski <><

