Bartosz Fenski aka fEnIo napisał(a):
> Wierzyć mi się nie chce, że nikt nie jest zainteresowany regexpami w C++,
> ale najwyraźniej taka jest prawda ;)

Ja jestem. Ale dla jednej paczki to się DD chyba nie zostaje  :)

PS. Wcześniej poszło na priv Fenia (wybacz - ctrl+r).

-- 
/// Szymon Nieradka

Odpowiedź listem elektroniczym