On Tue, Jul 19, 2005 at 08:39:14AM +0200, Szymon Nieradka wrote: > > Wierzyć mi się nie chce, że nikt nie jest zainteresowany regexpami w C++, > > ale najwyraźniej taka jest prawda ;) > > Ja jestem. Ale dla jednej paczki to się DD chyba nie zostaje :) > > PS. Wcześniej poszło na priv Fenia (wybacz - ctrl+r).
Zdążyłem już odpisać na priva, bo doszedłem do wniosku, że napisałeś na priv celowo ;) pozdr, fEnIo -- ,''`. Bartosz Fenski | mailto:[EMAIL PROTECTED] | pgp:0x13fefc40 | irc:fEnIo : :' : 32-050 Skawina - Glowackiego 3/15 - w. malopolskie - Poland `. `' phone:+48602383548 | proud Debian maintainer and user `- http://skawina.eu.org | jid:[EMAIL PROTECTED] | rlu:172001
signature.asc
Description: Digital signature

