06-04-27, Bartosz Fenski aka fEnIo <[EMAIL PROTECTED]> napisał(a): > On Thu, Apr 27, 2006 at 07:46:51AM +0200, Piotr Dziędziel wrote: > > Zainstalowałem sobie Debiana 3.1R2 z trybem graficznym i uruchamia się > > logowanie graficzne. Jak zmienić aby pojawiało sie logowanie z konsoli a > > dopiero po zalogowaniu można było wystartować X. > > Odinstalować gdm/kdm/xdm/wdm. > > pozdr, > fEnIo przebóg, z zaleznosciami usunąłby sie chyab sam kernel ;)
-- Pozdrawiam, Wojciech Ziniewicz | [EMAIL PROTECTED] Powered by google.com | [wanna gmail?] http://silenceproject.org | :E

