06-04-27, Bartosz Fenski aka fEnIo <[EMAIL PROTECTED]> napisał(a):
> On Thu, Apr 27, 2006 at 07:46:51AM +0200, Piotr Dziędziel wrote:
> > Zainstalowałem sobie Debiana 3.1R2 z trybem graficznym i uruchamia się
> > logowanie graficzne. Jak zmienić aby pojawiało sie logowanie z konsoli a
> > dopiero po zalogowaniu można było wystartować X.
>
> Odinstalować gdm/kdm/xdm/wdm.
>
> pozdr,
> fEnIo
przebóg, z zaleznosciami usunąłby sie chyab sam kernel ;)

--
Pozdrawiam,
Wojciech Ziniewicz            | [EMAIL PROTECTED]
Powered by google.com      | [wanna gmail?]
http://silenceproject.org       | :E

Odpowiedź listem elektroniczym