Dnia 27-04-2006 o godz. 15:38 Wojciech Ziniewicz napisał(a): > 06-04-27, Bartosz Fenski aka fEnIo <[EMAIL PROTECTED]> napisał(a): > > On Thu, Apr 27, 2006 at 07:46:51AM +0200, Piotr Dziędziel wrote: > > > Zainstalowałem sobie Debiana 3.1R2 z trybem graficznym i uruchamia się > > > logowanie graficzne. Jak zmienić aby pojawiało sie logowanie z > konsoli a > > > dopiero po zalogowaniu można było wystartować X. > > > > Odinstalować gdm/kdm/xdm/wdm. > > > > pozdr, > > fEnIo > przebóg, z zaleznosciami usunąłby sie chyab sam kernel ;) >
Zobacz w /etc/inet.d co odpowiada za uruchaminie sesji X (nie pamietam w tej chwili) Następnie możesz wykonać komendę: update-inetd --disable (serwis) lub update-inetd --remove (servis) > -- > Pozdrawiam, > Wojciech Ziniewicz | [EMAIL PROTECTED] > Powered by google.com | [wanna gmail?] > http://silenceproject.org | :E > ---------------------------------------------------- Planujesz weekend majowy nad morzem? Najwięcej morza znajdziesz tylko w Helu! Zobacz program Helskiej Majówki, daj się skusić licznym atrakcjom: http://klik.wp.pl/?adr=http%3A%2F%2Fadv.reklama.wp.pl%2Fas%2Fh1.html&sid=739 -- To UNSUBSCRIBE, email to [EMAIL PROTECTED] with a subject of "unsubscribe". Trouble? Contact [EMAIL PROTECTED]

