Thieu Trum wrote:

At 09:03 9/05/2006, you wrote:

Ik wil jullie graag mijn professionele bevindingen met jullie delen in deze
context.
<knip>

Hartelijk dank voor dit verhaal. Ook Joop bedankt voor de reactie.

Hier sluit ik me graag bij aan.

[...]
Elke verandering wekt weerstand op, ook onze overgang naar MSO XP ging b.v. niet over rozen terwijl dit ook uitgebreid begeleid is met workshops en cursussen. Daarom blijkt voor mij uit het verhaal van Filip óók weer dat je het vóóraf beleidsmatig goed moet dichttimmeren en voldoende rugdekking van b.v. een MT/directie moet hebben zodat klagers op voorhand de wind uit de zeilen wordt genomen. Er is géén alternatief. "Het moet..." Dit als aanvulling van de randvoorwaarden van een goede projectorganisatie en -begeleiding.

Leuke anekdote over een migratie, vandaag nog gehoord:
Gewoon installeren, de gebruikers niets vertellen, en zorgen dat de snelkoppeling op het bureaublad het icoontje van Word heeft. En op vragen van gebruikers over het iets andere uiterlijk, antwoordde de Helpdesk dan, dat het de nieuwste versie was ;-)

Waar gebeurd of sterk verhaal? Hoewel zeker niet voor iedere situatie aan te bevelen, in ieder geval wel een duidelijke illustratie van vorenstaande!

vr. groet,
Cor


Thieu


---------------------------------------------------------------------
To unsubscribe, e-mail: [EMAIL PROTECTED]
For additional commands, e-mail: [EMAIL PROTECTED]





--
Cor Nouws
www.bsooo.nl - www.nouenoff.nl
Free your files

---------------------------------------------------------------------
To unsubscribe, e-mail: [EMAIL PROTECTED]
For additional commands, e-mail: [EMAIL PROTECTED]

Antwoord per e-mail aan