jao, racunalniski faks, pa noben ne zna neta uporabljat?! :)) ..mal po fri-info.net pobrskajte, je vse gor ;) lp, Tadej -------Original Message------- From: Matjaz Horvat Date: 11/09/05 11:00:37 To: FRIClist Subject: [Friclist] VIS Pozdrav! Govori se, da nekateri posedujejo zapiske iz vaj za verjetnost in statistiko iz prejA!njih let. In menda so podobne letoA!njim vajam kot jajce jajcu. Ima kdo te zapiske in jih je pripravljen posoditi za fotokopiranje? ?Oe imaA! zapiske pred sabo, je namre?? bistveno laA3je spremljati vaje, ker ti ni treba prepisovati s table in napenjati uA!es ... Lp, MatjaA3 .
<<attachment: BackGrnd.jpg>>
