jao, racunalniski faks, pa noben ne zna neta uporabljat?! :))
..mal po fri-info.net pobrskajte, je vse gor ;)
lp, Tadej 
 
-------Original Message-------
 
From: Matjaz Horvat
Date: 11/09/05 11:00:37
To: FRIClist
Subject: [Friclist] VIS
 
Pozdrav!
 
Govori se, da nekateri posedujejo zapiske iz vaj za verjetnost in
statistiko iz prejA!njih let. In menda so podobne letoA!njim vajam kot
jajce jajcu.
 
Ima kdo te zapiske in jih je pripravljen posoditi za fotokopiranje?
 
?Oe imaA! zapiske pred sabo, je namre?? bistveno laA3je spremljati vaje, ker
ti ni treba prepisovati s table in napenjati uA!es ...
 
Lp,
MatjaA3
 
 
.

<<attachment: BackGrnd.jpg>>



Reply via email to