ne bo slo, 18.1 je teorija sistemov
On 1/3/06, Tine <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > Je 17.1. tocno en dan po VIS drugemu kolokviju, s tem da je izpit zjutraj > kolokvij pa prejsni dan zvecer, tko da je use skp precej neoptimalno. Po > 17 > je pa do konca tedna cisto frej in ce se se kdo strinja da bi izpit VP > prestavli na usaj 18 ali pa morda 19 s cimer dobimo 2 dneva in lepo en > izpit > vec popokamo. > > > > Kandidati sporocite kdo je za da naredimo peticijo! > > > > LP > > > > Tine > >
