ne bo slo, 18.1 je teorija sistemov

On 1/3/06, Tine <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> Je 17.1. tocno en dan po VIS drugemu kolokviju, s tem da je izpit zjutraj
> kolokvij pa prejsni dan zvecer, tko da je use skp precej neoptimalno. Po
> 17
> je pa do konca tedna cisto frej in ce se se kdo strinja da bi izpit VP
> prestavli na usaj 18 ali pa morda 19 s cimer dobimo 2 dneva in lepo en
> izpit
> vec popokamo.
>
>
>
> Kandidati sporocite kdo je za da naredimo peticijo!
>
>
>
> LP
>
>
>
> Tine
>
>

Reply via email to