18.1. je izpit TS! Potem pa 19.1. je se vedno bolje kot 17. pa tut glede na
to da bo kot zgleda letos vellllikkooo ljudi naredilo TS s kolokviji!


-----Original Message-----
From: [EMAIL PROTECTED]
[mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Blaz
Grebensek
Sent: 3. januar 2006 17:33
To: FRIClist
Subject: Re: [Friclist] PRVI IZPIT VP

ne bo slo, 18.1 je teorija sistemov

On 1/3/06, Tine <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> Je 17.1. tocno en dan po VIS drugemu kolokviju, s tem da je izpit zjutraj
> kolokvij pa prejsni dan zvecer, tko da je use skp precej neoptimalno. Po
> 17
> je pa do konca tedna cisto frej in ce se se kdo strinja da bi izpit VP
> prestavli na usaj 18 ali pa morda 19 s cimer dobimo 2 dneva in lepo en
> izpit
> vec popokamo.
>
>
>
> Kandidati sporocite kdo je za da naredimo peticijo!
>
>
>
> LP
>
>
>
> Tine
>
>


Reply via email to