18.1. je izpit TS! Potem pa 19.1. je se vedno bolje kot 17. pa tut glede na to da bo kot zgleda letos vellllikkooo ljudi naredilo TS s kolokviji!
-----Original Message----- From: [EMAIL PROTECTED] [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Blaz Grebensek Sent: 3. januar 2006 17:33 To: FRIClist Subject: Re: [Friclist] PRVI IZPIT VP ne bo slo, 18.1 je teorija sistemov On 1/3/06, Tine <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > Je 17.1. tocno en dan po VIS drugemu kolokviju, s tem da je izpit zjutraj > kolokvij pa prejsni dan zvecer, tko da je use skp precej neoptimalno. Po > 17 > je pa do konca tedna cisto frej in ce se se kdo strinja da bi izpit VP > prestavli na usaj 18 ali pa morda 19 s cimer dobimo 2 dneva in lepo en > izpit > vec popokamo. > > > > Kandidati sporocite kdo je za da naredimo peticijo! > > > > LP > > > > Tine > >
