Ja je dobra ideja. Jest sm zato.
 
 Marko

Tine <[EMAIL PROTECTED]> wrote: Je 17.1. tocno en dan po VIS drugemu kolokviju, 
s tem da je izpit zjutraj
kolokvij pa prejsni dan zvecer, tko da je use skp precej neoptimalno. Po 17
je pa do konca tedna cisto frej in ce se se kdo strinja da bi izpit VP
prestavli na usaj 18 ali pa morda 19 s cimer dobimo 2 dneva in lepo en izpit
vec popokamo.

 

Kandidati sporocite kdo je za da naredimo peticijo!

 

LP

 

Tine




                
---------------------------------
Yahoo! for Good - Make a difference this year. 

Reply via email to