Ziv!

Meni je zaradi ure vseeno, samo dva kolokvija v dveh dneh mi pa res ne
disita. Mogoce petek 13. (pa se lep datum je:))? Tisti, ki imajo potem
18. izpit imajo pa tut potem se vikend.

LP

On 1/7/06, Mitar <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> Zdravo!
>
> > Kaj če se kolokvij prestavi na kak drug dan, k ob 21h zvecer... 8-|
>
> Ti samo povej na kateri dan. Ker jaz ne vidim nobenega boljsega datuma
> (ki bi imel kaj prosto pred 21.).
>
>
> Mitar
>
>

Reply via email to