Ziv! Meni je zaradi ure vseeno, samo dva kolokvija v dveh dneh mi pa res ne disita. Mogoce petek 13. (pa se lep datum je:))? Tisti, ki imajo potem 18. izpit imajo pa tut potem se vikend.
LP On 1/7/06, Mitar <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > Zdravo! > > > Kaj če se kolokvij prestavi na kak drug dan, k ob 21h zvecer... 8-| > > Ti samo povej na kateri dan. Ker jaz ne vidim nobenega boljsega datuma > (ki bi imel kaj prosto pred 21.). > > > Mitar > >
