Kakor sm jst slisal je bil menda za cet. zvecer ob 6h ali 7h rezerviran prostor za pisanje OTI kolokvija. Tega so sedaj prestavili na isti dan samo nekaj ur prej (med predavanja). Mogoce Lotric ni sprostil rezervacije prostora in bi, ce je seveda prosto lahko pisali takrat. A je kdo za to da se pac poslje mail mahkovicu ali kaj podobnega?
lp ales On 1/7/06, Mitar <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > Zdravo! > > > a se je pol treba tud na ta kolokvij prijavit ka je profesor nekaj > omenjal?? > > Da, baje bi se naj bilo potrebno napisati na seznam, ki visi na njegovih > vratih. Verjetno pa bo tudi na E-Studenta dal. > > > a so kakšne pametne vaje kje, glede na letošnje vaje? > > Asistent mi je sporocil, da bo do poskusil do jutri sestaviti kaksne > naloge (torej zagotovo jih bo, vprasanje je le, do kdaj). > > > Mitar > >
