Hm.....a ne bi vseen rajs pisl ob 9h... glede na to da mamo eni oti, pa ars, pa nekateri majo se vp zagovor....pa bi blo dobr met saj ene 5 ur casa za se TS naucit...
Sej za une k majo samo TS itak ni vazn al je ob 9h al ob 6h...

vesna



Reply via email to