a se je pol treba tud na ta kolokvij prijavit ka je profesor nekaj omenjal??
pišemo F transform in naprej do kje? a so kakšne pametne vaje kje, glede na letošnje vaje? p.s. pa ne mi jamrat glede datuma ker pač ni bilo veliko opcij... kadarkoli čez teden ob 21h ali pa sobota ...
