Zdravo! > a se je pol treba tud na ta kolokvij prijavit ka je profesor nekaj omenjal??
Da, baje bi se naj bilo potrebno napisati na seznam, ki visi na njegovih vratih. Verjetno pa bo tudi na E-Studenta dal. > a so kakšne pametne vaje kje, glede na letošnje vaje? Asistent mi je sporocil, da bo do poskusil do jutri sestaviti kaksne naloge (torej zagotovo jih bo, vprasanje je le, do kdaj). Mitar
