"Kolokvije je mogoče popravljati na pisnem izpitu, a le enkrat. Kandidatu,
ki pride pisat drugič, ocena s kolokvijev propade."

 

Citirano iz domače strani VIS - torej gremo lahko enkrat pisat pisni del in
se upošteva boljša ocena max(pisni,kolokvija)?

 

Lep pozdrav,

Simon

 

Reply via email to