"Kolokvije je mogoče popravljati na pisnem izpitu, a le enkrat. Kandidatu, ki pride pisat drugič, ocena s kolokvijev propade."
Citirano iz domače strani VIS - torej gremo lahko enkrat pisat pisni del in se upošteva boljša ocena max(pisni,kolokvija)? Lep pozdrav, Simon
