am... kakšne so pa tukaj meje za ocene?
On 1/20/06, x y <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > Aja. Nism nikol probal, ker je bilo prejšnje leto povprečje okrog 10% Sm > sklenu, da se ne splača.
am... kakšne so pa tukaj meje za ocene?
On 1/20/06, x y <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > Aja. Nism nikol probal, ker je bilo prejšnje leto povprečje okrog 10% Sm > sklenu, da se ne splača.