am... kakšne so pa tukaj meje za ocene?

On 1/20/06, x y <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> Aja. Nism nikol probal, ker je bilo prejšnje leto povprečje okrog 10% Sm
> sklenu, da se ne splača.

Reply via email to