zgleda, da bi lahko tud to odgovoru, če loh rečeš da je transformiranka, potem tudi z funkijo časa nič ne fališ
pm -----Original Message----- From: [EMAIL PROTECTED] [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Mitar Sent: Saturday, February 11, 2006 7:03 PM To: FRIClist Subject: Re: [Friclist] TS ustni Zdravo! > Prvo vprasanje sem bil jaz tudi vprasan, grafi je prav ampak je samo eden > izmed nastetih. Torej, vrste, transformi, grafi, elementarni signali... > prakticno vse kar smo obravnavali! A ni "s funkcijo" univerzalen odgovor? :-) Ampak resno. A ni "funkcija jakosti v odvisnosti od casa"? Ker vse ostalo je le potem kako to funkcijo prikazem. Z grafom, enacbo, sestevkom elementarnih ... Mitar
