Cist mozno da bi mu ta odgovor ustrezal, jaz sem mu nasteval omenjeno pa je bil cist zadovoljen...
-----Original Message----- From: [EMAIL PROTECTED] [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Mitar Sent: 11. februar 2006 19:03 To: FRIClist Subject: Re: [Friclist] TS ustni Zdravo! > Prvo vprasanje sem bil jaz tudi vprasan, grafi je prav ampak je samo eden > izmed nastetih. Torej, vrste, transformi, grafi, elementarni signali... > prakticno vse kar smo obravnavali! A ni "s funkcijo" univerzalen odgovor? :-) Ampak resno. A ni "funkcija jakosti v odvisnosti od casa"? Ker vse ostalo je le potem kako to funkcijo prikazem. Z grafom, enacbo, sestevkom elementarnih ... Mitar
