Cist mozno da bi mu ta odgovor ustrezal, jaz sem mu nasteval omenjeno pa je
bil cist zadovoljen...



-----Original Message-----
From: [EMAIL PROTECTED]
[mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Mitar
Sent: 11. februar 2006 19:03
To: FRIClist
Subject: Re: [Friclist] TS ustni

Zdravo!

> Prvo vprasanje sem bil jaz tudi vprasan, grafi je prav ampak je samo eden
> izmed nastetih. Torej, vrste, transformi, grafi, elementarni signali...
> prakticno vse kar smo obravnavali!

A ni "s funkcijo" univerzalen odgovor? :-)

Ampak resno. A ni "funkcija jakosti v odvisnosti od casa"? Ker vse
ostalo je le potem kako to funkcijo prikazem. Z grafom, enacbo,
sestevkom elementarnih ...


Mitar


Reply via email to