Tako je. LP, Matjaz
On Feb 11, 2006, at 7:02 PM, Mitar wrote:
Zdravo!Prvo vprasanje sem bil jaz tudi vprasan, grafi je prav ampak je samo eden izmed nastetih. Torej, vrste, transformi, grafi, elementarni signali...prakticno vse kar smo obravnavali!A ni "s funkcijo" univerzalen odgovor? :-) Ampak resno. A ni "funkcija jakosti v odvisnosti od casa"? Ker vse ostalo je le potem kako to funkcijo prikazem. Z grafom, enacbo, sestevkom elementarnih ... Mitar
