Mahkovic ma pisarno dol tam kjer Nezka, pa Orel...prec k prides dol na LEVO !!!
--- gyga <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > >Ustni bodo v sredo, cetrtek in petek. Danes bo > obesil tri liste, na > >katere se je potrebno napisati in s tem izbrati > zeljeni termin. > > >Sem ga opozoril, da bi bilo dobro, ce to obesi pred > vpogledom kolokvija. > >Je rekel, da bo. > > Zivjo. > > Zal nekateri ne vemo, kje se nahaja pisarna > profesorja, kjer bo obesil liste. > > Mi lahko nekdo odgovori, kje to je. > > Hvala > G > > P.S. Mr. Norris ma vas rad > __________________________________________________ Do You Yahoo!? Tired of spam? Yahoo! Mail has the best spam protection around http://mail.yahoo.com
