Mahkovic ma pisarno dol tam kjer Nezka, pa Orel...prec
k prides dol na LEVO !!!



--- gyga <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

> >Ustni bodo v sredo, cetrtek in petek. Danes bo
> obesil tri liste, na
> >katere se je potrebno napisati in s tem izbrati
> zeljeni termin.
> 
> >Sem ga opozoril, da bi bilo dobro, ce to obesi pred
> vpogledom kolokvija.
> >Je rekel, da bo.
> 
> Zivjo.
> 
> Zal nekateri ne vemo, kje se nahaja pisarna
> profesorja, kjer bo obesil liste.
> 
> Mi lahko nekdo odgovori, kje to je.
> 
> Hvala
> G
> 
> P.S. Mr. Norris ma vas rad
> 


__________________________________________________
Do You Yahoo!?
Tired of spam?  Yahoo! Mail has the best spam protection around 
http://mail.yahoo.com 

Reply via email to