Aloha! Eno vprsanje...a je kej kdo kt nebo mogu it na te roke...pa ce je ta nekdo ze kej prasu profesorja ce se da dobit VP, pa it na drug rok za ustnega?
lp luka On 1/23/06, gyga <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > >Ustni bodo v sredo, cetrtek in petek. Danes bo obesil tri liste, na > >katere se je potrebno napisati in s tem izbrati zeljeni termin. > > >Sem ga opozoril, da bi bilo dobro, ce to obesi pred vpogledom kolokvija. > >Je rekel, da bo. > > Zivjo. > > Zal nekateri ne vemo, kje se nahaja pisarna profesorja, kjer bo obesil > liste. > > Mi lahko nekdo odgovori, kje to je. > > Hvala > G > > P.S. Mr. Norris ma vas rad >
