http://klee.fri.uni-lj.si/ts/zapiski.htm
Drugace sem pa bil pri prof. eno uro nazaj, je reku da bo dal v kratkem gor liste, torej bi ze mogli bit. V sredo NE BO ustnih torej samo petek in cetrtek. Je reku da ima v planu 12 ljudi na uro. To znese 5 min na enga, ce odstejes menjavo skozi vrata, da ta najde, vpise ti ostane kake 2min za ustnega... lp -----Original Message----- From: [EMAIL PROTECTED] [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Number One Sent: 24. januar 2006 11:42 To: 'FRIClist' Subject: RE: [Friclist] TS ustni Samo v primeru, ce ga bo uspel pravocasno rezervirat. :) Mimogrede. A mi lahko kdo poslje link do prosojnic oz. zapiskov s predavanj TS? Tnx! -----Original Message----- From: [EMAIL PROTECTED] [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of x y Sent: Tuesday, January 24, 2006 11:24 AM To: FRIClist Subject: Re: [Friclist] TS ustni Number One: Pretiravaš. Ustni so v Mahkovicevem kabinetu.
