Domen,
to bi blo zakon!

LP, Domen :)

On 1/24/06, Domen Gostincar <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> Ce misli na iste zapiske kot jst, potem jih ni v digitalni obliki.
> Zaenkrat. Bom probal skenirat danes.
>
> On 24/01/06, Number One <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> > Zdej a to pomen da bo tako kot pri OTIju, ko je na koncu vedno ostalo se
> 10
> > ljudi, ki jih je narocil za kdaj drugic, al bo pa sam ocene vpisal :)
> >
> > Mimogrede. @xy kje so oni boljsi zapiski? So v digitalni obliki :)
> >
> > Lp
> >
>
>

Reply via email to