Domen, to bi blo zakon! LP, Domen :)
On 1/24/06, Domen Gostincar <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > Ce misli na iste zapiske kot jst, potem jih ni v digitalni obliki. > Zaenkrat. Bom probal skenirat danes. > > On 24/01/06, Number One <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > Zdej a to pomen da bo tako kot pri OTIju, ko je na koncu vedno ostalo se > 10 > > ljudi, ki jih je narocil za kdaj drugic, al bo pa sam ocene vpisal :) > > > > Mimogrede. @xy kje so oni boljsi zapiski? So v digitalni obliki :) > > > > Lp > > > >
